"МКК"(м.Ічня)   1-0   "Юність"(м.Ічня)

"Динамо"(м.Ічня)   1-2   "Нива"(с.Іваниця)

"Зірка"(с.Дружба) 0-9  "Надія"(с.Припутні)

"Дорогінка"   1-1   "Росток"(м.Ічня)

ФК"Росток":12.Млинець, 5.Іваньков, 16.Гужва, 9.Дем'янець, 6.Купка, 8.Супрун(17.Андрусенко,70), 7.Солов'ян(15.Кізуб,82), 14.Обитоцький, 10.Климчук, 3.Обитоцький В.(11.Петруша,39), 4.Кутовий(13.Самойленко,57). Запасний:1.Вітер.Тренер:Салата Олександр Григорович.

Гол:автогол воротаря "Дорогінки".

Знаєте,що можу прокоментувати з приводу цієї гри????Мабуть перший раз мені не було соромно за те,що я граю в такій прекрасній команді.І думаю тренер також на нас не злився)

В першому таймі перевага "городян" була явною.Господарям не давали навіть "вдихнути",їх просто давили і давили.Гол ми забили майже чудом,можна навіть сказати через погоду.Йшов навіс на Супруна,той ударив головою,воротар відбив,і потім хотів зафіксувати,але не судилось.0-1.Ми виграємо.Такий же "дурник"-гол пропустили і ми)Просто воротар не впав і не взяв м"яч у штрафній,він говорить,що він(м"яч) був поза лінією,тобто вийшов за межі поля)Прикриваючи його корпусом,просто припустився помилки...Нападник господарів просто оббіг нашого захисника, вдарив і забив(((

До кінця тайму ми просто їх "вбивали",контролювали гру.Але...щось не виходить,сам заключний момент...

Другий тайм розпочався із намагання атакувати,взяти гру під контроль хазяїнами,але їм це вдалося десь хвилин 10-12.А потім картина першого тайму повторювалася,хоча вже атаки "Дорогінки" все ближче доходили до воріт "городян".І так до кінця.Фінальний свисток змусив нас задуматися про ввесь матч,і взагалі про наступні ігри в цілому...але ми оптимісти...ми мусимо грати і вигравати...ми гравці ФК"Штурм"...)))

21 Тренер   (12.07.2011 21:40) [Матеріал]
Штурм-Чемпіон!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))Колись да по-любому виграємо))))