Футбольна команда "Штурм" була заснована 24 серпня 2009 року в день незалежності України. Перша назва була ФК"Промінь". Саме в цей день команда була заявлена на "Кубок незалежності", на якому було зіграно 2 матчі:з "Інтер-Сінкомом"(1-4) і з "Юністю"(0-2). Один єдиний гол на цьому турнірі забив Д.Бойко.
     Наступним етапом у розвитку команди стала заявка на кубок району з футболу, на якому гравці виступили не саме краще. Програвши 2 матчі ФК "Ниві" (с. Іваниця) команда завершила цим свої виступи у сезоні 2009 року.
     Заявившись на 44-й чемпіонат Ічнянського району 2010 р. у команді значно відчувалась нестача фінансів, адже спонсора так і не знайшлось... Чемпіонат ФК"Штурм" завершив на останньому місці, зігравши внічию з "Динамо" і "Зіркою", а також вигравши технічно у "Фортуни". Кубок для команди був мовби другим народженням. До керма команди прийшов тренер, з"явилися форми, хоча й орендовані, але ж вони були, і нарешті з"явився результат. В чвертьфіналі ФК"Штурм" показавши характер,обіграла ічнянське "Динамо"-два рази по 2-1.
Півфінальні матчі також були насиченими, адже дружбинська "Зірка" зовсім не проста команда. Зігравши вдома проти "вояків" внічию 2-2, на виїзді "городяни" поступилися 1-2. Багато чого в цьому матчі коштувала помилка судді, щодо сумнівного пенальті у ворота гостей.
     І от нарешті команда дочекалась!.. Фінансувати ФК взявся сам... Кияновський Віктор Павлович, директор ічнянського маслозаводу. Тільки в сезоні 2011 р. команда вже називатиметься ФК"РОСТОК".
     Є вже перші досягнення!!!! Це участь у турнірі "Кубок району з міні-футболу" і зайняте на ньому 2-ге місце!!!!! Також серед наших досягнень є срібло і бронза зимового і весняного кубка і чемпіонату району з міні-футболу. Це вже радує) В чемпіонаті успіхів було мало, і в підсумку-6 місце з восьми можливих. Але це вже великий плюс в порівнянні з попереднім сезоном. Також ми встановили найбільший рахунок у чемпіонаті, вигравши у ФК"Дорогінки" 11-0!!))). Якщо говорити про кубок, то тут виліт на початковій стадії від Дружби(2-2 і 1-3).
    Що ж до сезону 2012 р.,то говорити про успішність буде зайвим.Результат-10 очок,це занадто мало,і менше ніж у попередньому сезоні.Видно було,що команда грає не з таким запалом...неначе вогонь в очах гравців просто тухнув.Не надто вдалий старт(поразка від Бази 1-2),виграш в Гмирянки 5-3,і пішло...програші від Дорогінки 2-4 і Юності 0-1 повністю деморалізували команду.Перше коло:1 виграш і 6 поразок.Це дуже поганий результат.
    Друге коло стало трішки кращим,але не настільки,щоб порадіти за команду.Результат сезону 2012 року:3 виграші,1 ничія,9 поразок,забито 18 голів,пропущено 37,10 очок...Такий доробок ФК"Росток".
    Якщо говорити чесно,то ми дуже старалися.Але часом не вистачало дисципліни.Ось так.Історія "Ростка" продовжується,але вже із другими гравцями.Цей сайт тепер буде мати назву "Єдність".Це буде об"єднана команда "Юності" і частини гравців "Ростка".
   І так,розпочався новий етап в історії нашої команди.Це об'єднання з "Юністю" і створення однієї команди-ФК"Єдність".Про свіжі новини дізнавайтеся першими в нас на сайті)

Досягнення ФК"РОСТОК"(ФК"ШТУРМ"):

1)Срібний призер кубка району з міні-футболу 2010 року - (зимній кубок).
2)Бронзовий призер чемпіонату району з міні-футболу 2011 року - (зимній кубок).
3)Срібний призер чемпіонату району з міні-футболу 2011 року - (весняний кубок).
4)Срібний призер кубка "незалежності"(24 серпня 2011 року) - (літній кубок).
5)Переможець кубка району з міні-футболу 2011 року - (зимній кубок).
6)Володар кубка "Незалежності" 24 серпня 2012 року-(літній кубок).
7)Бронзовий призер кубка ім.О.Денисенка-(1 грудня).
8)Срібний призер кубка "відкриття чемпіонату"(9 травня).
9)Бронзовий призер чемпіонату району з футболу 2013 р.
10)Володар кубка с.Плисок(26.10.2013 р.)-(7 на 7)

11)Бронзовий призер міні-турніру(ЗОШ № 4,11-12.10.2014 р.); 12)Переможець міні-турніру(стадіон,18.10.2014 р.).