Ось і відбувся 1 тур чемпіонату району з футболу.Результати виявились такими:

"МКК"(м.Ічня)   2-2   "Росток"(м.Ічня)

"Надія"(с.Припутні)   4-0   "Юність"(м.Ічня)

"Динамо"(м.Ічня)   2-0   ФК"Дорогінка"

"Зірка"(с.Дружба)   3-0   "Нива"(с.Іваниця)

Про матч нашої команди можна говорити багато.Звісно сумно,навіть дуже за те,що упустили можливість виграти,ще й у чемпіона.Але,як-то кажуть,це футбол...

На протязі першого тайму відбувалась майже рівна гра.Трохи більший  тиск був з боку "МКК",але "городяни" також мали деяку перевагу,і навіть гольові моменти,з яких тільки 2 реалізували.Помітно було значну нервозність команди-суперниці,що виразилося на їхній грі до перерви.Наша ж команда діяла трохи урівноваженіше,за що і вдалося втримати результат в першому таймі.До речі,перший гол за нашу команду забив "блудний син" Гонтаренко Ігор,який врешті-решт визначився з місцем свого подальшого перебування у футболі.Другий же гол забив наш легіонер Климчук Юрій,який скористався виходом віч-на-віч.

У другому таймі було зроблено ряд замін,які й були причиною(на мою думку) не втримання результату.Але це звісно стосується не всіх гравців,а лише кількох окремих осіб.Друга половина була катастрофічною для "штурмовиків".Пресинг з боку "ірисок"дав свої плоди десь всередині другого тайму,внаслідок незрозумілих дій захисника(Самойленка В.),який змістився до центру і покинув свого гравця,той і забив гол.

Другий гол забитий був з центру.Звісно це дуже неприємно дати відіграти 2 голи,але треба жити далі,працювати,і вигравати,доводити,що це була випадковість.

"МКК"(м.Ічня)   2-2   "Росток"(м.Ічня)-(0-2 після 1-го тайму)

ФК"Росток":12.Млинець,4.Хаюк,16.Гужва,5.Іваньков,9.Дем"янець(13.Самойленко,57),14.Обитоцький Ю.,7.Солов"ян(Петруша,55),8,Супрун,17.Цвірко(2.Дейнека,64;6.Купка,73),3.Гонтаренко-к,10.Климчук.З:Обитоцький В.,18.Сапсай,15.Кізуб.Тренер:Салата Олександр Григорович.

Голи:Гонтаренко(17),Климчук(39).

Попередження-Климчук.

Переглядів: 596 | Додав: trener | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
0
4 Razzor   (22.05.2011 19:32) [Матеріал]
Кеп-2 мы то знаем что мы "чемпіонаті хазяїни"))) Но мы их всегда хорошо встречаем а они нас наоборот (

0
3 3   (16.05.2011 14:52) [Матеріал]
непоганий результат, дивлячись проти кого грали!

0
2 !!!!!!!!   (16.05.2011 13:12) [Матеріал]
Игра была отличной.если б так сразу выиграли,то загордились бы.и дальше пошло б все не так.

0
1 Кеп-2   (15.05.2011 23:34) [Матеріал]
Не все так погано)))Соберіться,в Іваниці покажемо,хто в чемпіонаті хазяїн))))))))))))))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.