Головна » 2011 » Травень » 23 » Рахунок по грі
10:42
Рахунок по грі

У неділю,22 травня,відбувся 2 тур чемпіонату району з футболу.Результати були такими:

"Нива"(с.Іваниця)   2-0   "Росток"(м.Ічня)

"Юність"(м.Ічня)   2-1   "Зірка"(с.Дружба)

"МКК-Сінком"(м.Ічня)   0-0   "Динамо"(м.Ічня)

ФК"Дорогінка"   0-2   "Надія"(с.Припутні)

На виїзд нашій команді був виділений автобус від спонсора.Це вже радує.І доїхали до пункту призначення теж нормально.

Що ж до гри,то уже на 3 хвилині після подачі кутового м"яч побував у сітці воріт "городян".Після цього гола гравці ніби-то трохи почали грати.Звісно були помилки,всі ми люди.І я вважаю,що не можна так зразу взяти й вигравати у такої серйозної команди,як "Нива".Тим паче,якщо зрівняти рахунки в минулому сезоні і зараз,то це просто "небо" і "земля"(1-10 і 0-2).

Другий же гол був забитий після того,як м"яч відлетів із штрафної "городян" і чітко "ліг" на ногу гравцю ворожої команди.До кінця першої половини гри господарі утримували перевагу.

Другий тайм Почався жорсткіше для всіх.Футболісти нашої команди почали діяти рішучіше.Було кілька моментів для взяття воріт,але фортуна була на боці господарів.

Одним з основних епізодів цієї гри стало те,що іваницькі вболівальники з кулаками накинулися на нашого бокового суддю.Нашим гравцям вдалося заспокоїти їхніх "парамонів".Делегат від федерації висунув попередження до господарів по цій причині.Ще раз вболівальники будуть таке виробляти і їхню команду знімуть із змагань в чемпіонаті.

"Росток":12.Млинець,9.Дем"янець(13.Самойленко),16.Гужва,5.Іваньков,3.Дейнека(15.Кізуб),8.Супрун(11.Петруша),17.Цвірко,14.Обитоцький(18.Сапсай),7.Солов"ян,10.Климчук,2.Обитоцький В.(6.Купка).Тренер.Салата Олександр Григорович.