Головна » 2011 » Серпень » 22 » Фініш
00:02
Фініш
Відбулися останні ігри чемпіонату району з футболу сезону 2011 р.Ось результати:

«Юність»(м.Ічня)        0-4   «Динамо»(м.Ічня)

«Росток»(м.Ічня)   3-2   «Зірка»(с.Дружба)

«Дорогінка»               0-4   «МКК»(м.Ічня)

«Надія»(с.Припутні)   2-0   «Нива»(с.Іваниця)

«Росток»:12.Млинець, 5.Іваньков, 16.Гужва, 14.Обитоцький Ю.(9.Дем’янець,69), 2.Обитоцький В.(15.Кізуб,62), 7.Солов’ян, 8.Супрун, 3.Салата(11.Петруша,51), 17.Цвірко, 10.Климчук, 18.Кутовий(6.Гонтаренко,46). Запасні:4.Сапсай,13.Самойленко.Тренер:Салата Олександр Григорович.

Голи:Кутовий,Климчук-1 тайм;Гонтаренко-2 тайм.

Що ж,обговорюючи останній 14 тур цього чемпіонату,можна сказати,що перш за все головна інтрига  була у матчі за чемпіонство між командою «Агро-Трейдер» і командою з Іваниці.Тут все вийшло за сценарієм господарів.

Про матч «Юності» і «Дорогінки» доводиться говорити зовсім по-другому,тому що на кубок Незалежності «Динамо» з'єднається з командою «Юності»,для проведення експериментального,так би сказати,бою іншим своїм суперницям.

Тепер нарешті про нашу гру.

Перший тайм почався з паніки в центрі поля.З трибун навіть показалося,що центральних півзахисників і зовсім не було.Вони нібито десь розчинилися…

Паніка тривала десь хвилин 20-25.Потім щось почало поступово з'являтися, якісь паси, комбінації, але все одно це не був наш рівень,це не те,що ми показуємо на тренуваннях.

Остаточно розвіяв сумніви про брак досвіду в нас гол у ворота гостей від Климчука Юрія,який просто суперово виконав штрафний:1-0.

А вже десь під кінець другого тайму прострілену передачу з правого флангу від Салати Олександра замкнув Кутовий Роман:2-0.Перерва.

Другий тайм для нас розпочався традиційно із того,що вийшли і розслабилися.А в результаті і пропустили гол,не в тримавши нападника гостей:1-2.

Під тиском всього цього(результату) ми все-таки припустилися помилки і вдруге.Мандраж біля наших воріт,і в результаті півзахисник «вояків» головою заштовхав другий гол:2-2.

Тиск на наших гравців давало те,що на стадіоні був присутній директор нашої команди Кияновський Віктор Павлович.Він був не зовсім задоволений таким результатом.То ж треба було забивати.І це здійснилося.За 14-15 хвилин до кінця гри чи то ударом,чи то пасом вивів вперед нашу команду нападник Гонтаренко Ігор,який вийшов в другому таймі на заміну.Красава!!!!))))

І,як-то кажуть,результат на табло.Де ж раніше були такі результати???)

Після гри в роздягальню зайшов наш директор і привітав всіх гравців із позитивним результатом. Також поставив задачу виграти кубок району.Це все дуже серйозно. Знаєте,з такими умовами навіть хочеться грати.Тому що все це вже стає майже професіонально,хоч і на рівень району,але ж все одно приємно.

Що ж,користуючись нагодою,хочу всіх запросити на стадіон 24 серпня на стадіон на 10:00,де відбудеться розіграш кубку незалежності.На даний момент відомо,що участь візьмуть 4 команди.А також в цей день відбудеться святкування ювілею команди-2 РОКИ з дня святкування!!!)))

То ж із СВЯТОМ ТЕБЕ-РІДНА КОМАНДА(«Штурм»)!!!!))))

5 Тренер   (26.08.2011 23:11) [Матеріал]
"Гогис",ми запомнили,шо ти каждому по пиву купиш,будемо стараться))

+2
4 Гогис   (26.08.2011 11:38) [Матеріал]
мда......хоча пишу із запізненням, але матч був кульний! першу половину першого (вибачайте за тавтологію) тайму команда виглядала розгублено? чому? біс його знає! потім взяли себе в рукі і почалося...штрафний!!!супер удар! скажу по чесному, давно такого шедевру не бачив! другий гол...закономірно, ви давили! але другий тайм заставив понервувати. голи у ваші ворота. на трибунах паніка. глядачі з ”Бази”, навіть, почали кидати не цензурні слова у ваш бік! але....................дідько знає як саме, але в Боба вийшло!! то був просто шок! спочатку, коли м’яч тількі відірвався від землі, на трибунах сказали - куди ти б‘єш! все ж такі ”шкіряний снаряд” по неймовірній траекторії вскочив у ворота ”вояків”! хлопці, вітаю вас з перемогою і на кінець хочу додати...ви стали командою! ви граєте в пас. помітно зменшилась ідивідуальна гра! наступного року з вас чемпіонат району! якщо виграєте. з мене пиво кожному з вас! слово честі!

0
3 killer   (22.08.2011 18:22) [Матеріал]
По-перше: Пам'ятаємо...
По-друге: Хочу вибачитись в першу чергу перед вболівальниками за не переконливу гру на полі... (Перший гол нам забили із за мене( Мені дуже соромно(() в другу чергу перед своєю командою(Пацани - ВИБАЧАЮСЬ!!) Буду старатись щоб цього більше не повторилось!!