«Магнат»(с.Дорогінка)
7-0
«Промінь»(с.Гмирянка)
«Зірка»(с.Дружба)
1-2 (матч не дограли,команда "господарів" покинула поле,то ж в турнірку записуемо цей результат).
«Агротрейдер»(м.Ічня)

"Росток": 12.Гужва, 14.Обитоцький Ю., 2.Обитоцький В., 3.Савченко(9.Петруша,65), 17.Цвірко, 7.Солов'ян, 8.Супрун, 5.Іваньков, 6.Купка(18.Зорька,32), 10.Климчук,11.Кутовий(15.Зюзь,57). Запасний: 4.Сапсай. Тренер:Салата О.Г.

Гол:Климчук(75).

Червона картка:Цвірко.

Суддя:Федірко.

Почати хочеться із наступного. Відразу кажу, все, що я зараз напишу - це чисто нейтральна думка, вона не буде відноситись до симпатій "Ростка" чи "Юності".

Перед тим, як розпочати, хочеться подякувати всім гравцям за відданість, зокрема, Гужві Дмитру, котрий став на ворота, знаючи, що в цей час в нас немає воротаря. А точніше, він травмований. І ще, відмічу ефективне повернення півзахисника Петрушу В., який через важкий графік роботи не завжди може приїзжати на ігри.

І так. Перший тайм розпочався досить жваво. Атакували обидві команди. Що ж до "Юності", то в них більш краще атаки розвивалися по флангах, де діяли Гармаш і Дьомін відповідно. Видно, що на них тримається команда (ну, іще пару гравців). Атаки ж нашої команди, в основному, розвивалися через центр. Відчутно, що перевага в першому таймі була за "городянами". Про це свідчать тільки гострі моменти біля воріт суперника. Декілька разів завдавав ударів з далеку Солов'ян (два рази в рамку воріт, раз вище воріт), мали місце атаки з правого флангу, "гострі" навіси від Супруна, удари від Климчука, яке не знайшли своє відображення в голах. Також добре діяв лівий фланг. З їхнього боку також проявлялися хороші атаки. Відмітити, можна захисника Обитоцького В. і Іванькова В., які відчутно старалися.

В середині першого тайму травмувався Купка О., який невдачно зіткнувся з Яговенком В. Тепер вся надія на ічнянських ескулапів.

Плавно перший тайм підійшов до кінця...

В перерві, як завжди ми отримали порцію критики від тренера.

Другий же тайм розпочався на залишках сил обох команд. Проте, жвавіше грала команда "Росток". З правого флангу атаки стали йти трохи менше... більше ж перекинулися на лівий і центр. І це дало свої плоди. Атак було більше, ніж потрібно. Але реалізація, як завжди, хромає. Декілька разів міг забити Супрун, який майже точно бив по воротах суперника. І один такий удар приніс плоди, точніше добивання після удару по воротах. Автором голу став Климчук Юрій, який на досвіді розібрався у цій ситуації. Далі гра набула характеру жорстокої боротьби. В нашої команди було ще декілька гострих моментів, але трішки не дотягнули. Тим паче, дякую всім за чудову гру!!!)))

Останнє, що хочу сказати. Я чув, не буду казати від кого, що багатьом не сподобалося суддівство. Федерація теж погана... так от. А як ми грали першу гру, то федерація була нормальна, а тепер, коли "Юність" програла, то вона погана??? Просто люди не розуміють багатьох речей у футболі, і розказують. Не хотілося, чесно, не хотілося чіпати цю "грязну" тему, але...

Ще раз наголошую, цю статтю писав без симпатій до жодної команди!!!

1 Гогис   (07.08.2012 19:55) [Матеріал]
про події матчу буду взаємним, але суддійство , при чому маючи симпатію до ”Ростка”, було НІЯКЕ! Останні хвилин двадцять другого тайму суддя що хотів те й творив.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.