«Динамо»(м.Ічня)
«Промінь»(с.Гмирянка)
1-3
«Нива»(с.Іваниця)

"Росток": 12.Дем'янець, 3.Савченко, 2.Обитоцький В., 16.Гужва, 14.Обитоцький Ю., 7.Солов'ян, 8.Супрун, 17.Цвірко, 18.Зорька, 5.Іваньков, 11.Кутовий. На заміну виходили: 4.Сапсай, 10.Забіла, 13.Самойленко, 6.Купка. Тренер: Салата О.Г.

Голи: Савченко; захисник ФК"Магнат"(автогол).

То ж розпочнемо. Гра розпочалася досить навіть рівно. НУ, майже рівно, явно сильнішими виглядали "господарі". Точні передачі, маса діагоналей (також точних) - це ще не повний доробок дорогинських футболістів (тут я так висловився, тому що все-таки команда сільська, а не Ніжинська і не Бахмацька, як ми знаемо було декілька футболістів із вищеназваних міст).

Перший гол у нас виявився дуже несподіваним. Намагаючись винести м'яч подалі від своїх воріт, Цвірко А. трохи не розрахував удару, "шкіряний" по зрадницьки залетів у наші ворота.

Відігралися швидко. Захисник Савченко поборовся із воротарем і захисником у штрафній "господарів" - 1:1. Цей гол я відмічу, адже м'яч не просто забитий, а ВИБОРОТИЙ!!!! Дякую автору гола)))

І знову ми пропускаємо. Точні дії "магнатівців" у центрі поля дали плоди (тут і на флангах вони були кращі). Зрівняли ми після подачі з правого фланга Супруна М., захисник зрізає у свої ворота - 2:2.

Але на перерву ми все-таки пішли з разунком 2:3. Нападаючий дорогінців заколотив нам "банку", зігравши на випередження із захисником.

В другому таймі ми майже відразу пропустили четвертий гол. Але продовжували, точніше пробували продовжувати щось зробити... але не так просто все це виходило, адже "магнатівці" були явно на голову сильніші. Відмічу декількох чоловік, які там роблять всю гру: центрбек, лівий хав, і нападаючий. Вони реально там творять, не грають, а творять. НУ ми їм дякуємо в любому випадку за гру і бажаємо успіхів у майбутньому.