"Динамо"(м.Ічня)      1-2   "ШТУРМ"(м.Ічня)

"Зірка"(с.Дружба)    1-1   ФК"Дорогінка"

"МКК"(м.Ічня)          1-0   "Юність"(м.Ічня)

"Надія"(с.Припутні)  2-1  "Нива"(с.Іваниця)

"Штурм":Млинець, Дейнека, Гужва, Амбросьев(Марченко,60), Сапсай(Дем'янець,46), Хаюк, Обітоцький, Петруша(Солов'ян,70) ,Супрун(Цвірко,65) ,Петреченко(Купка,46), Гонтаренко-к.

Тренер:Олександр Салата.

Голи:Хаюк(4),Гонтаренко(6).

Пропустили "городяни" на 22-й хвилині.

Жовта картка-Дейнека.

Перша гра з керманичів у "ШТУРМУ" удалась.2 голи за 6 хвилин-гостей начебто підмінили, тим більше зрівнявши ігри "городян" у чемпіонаті, з цією грою в кубку-це більш ніж правда.

Матч розпочався з пресинга гостей.І вже на 4-й хвилині цей пресинг приніс результати. Подачу з правого флангу Супруна замкнув Хаюк, м'яч вдарився перед воротарем і 1-0 на користь "ШТУРМУ". Не встигли господарі і прокинуться, як через дві хвилини "новоспечений" капітан городян Гонтаренко забив гол. Молодець!!

На відповідь цим голам динамівці почали огризатися, і це закінчилося результативно на 22-й хвилині, коли півзахисник господарів зробив прострільний удар з-за штрафної.

До кінця 1-го тайму обидві команди трохи сіли, притримуючи спокійний темп гри.

На другий тайм у "ШТУРМУ" відбулися 2 заміни: Замість нападника Петреченка вийшов Купка, а замість цн. захисника Сапсая вийшов Дем'янець.Уже в 1-шому таймі було видно, що з гри випадає Амбросьев.Він був замінений на 60-й хвилині Марченком.Також в гру увійшли з заміни Цвірко і Солов'ян.

Господарі потихеньку переходили в атаку. Але городяни теж не губилися, доводячи до максимуму перевагу в контратаках.В останніх 10-15 хвилин обидві команди мали по 2-3 можливості забити, але удача посміхнулася "Штурм", команді, яка заслужила на цей довгоочікуваний виграшу.

Отже, 2 голи в гостях-це непоганий результат для проходження далі, до наступного етапу змагань, а саме в півфінал.

Переглядів: 505 | Додав: trener | Рейтинг: 0.0/0