Головна » 2012 » Жовтень » 16 » Фіналісти заслужені
20:06
Фіналісти заслужені

Здраствуйте,дорогі любителі футболу!!))У неділю,14 жовтня,відбулися матчі-відповіді півфіналу кубка району з футболу.

1/2 фіналу

"Нива"(с.Іваниця)   3-2   "Динамо"(м.Ічня)-перший матч:0-0.

"Агротрейдер"(м.Ічня)   5-1   "Єдність"(м.Ічня)-перший матч 6-0.

"Єдність":Журавель,Зюзь,Гужва-к,Лісовий Є.(Лісовий С.,46),Кізуб І.,Солов'ян,Іваньков,Цвірко(Воїнов,46),Гармаш(Іванюк,54),Дьомін,Смілик(Згонник,46),Гурков.Тренер:Шульга Сергій Анатолійович.

Гол:Згонник(кінець 2-го тайму).

Перший тайм наша команда показала реальну гру.Тобто,було дуже багато контратак,чимало моментів,яі ми створювали один за одним,щоправда,раелізація хромає.Треба над цим чимало працювати.Моменти були в Дьоміна,Солов'яна,Смілика,Гуркова,Руденка,Згонника...мабуть легше було перечислити в кого їх не було))М'яч просто не летів у ворота.Після перерви відбулася рокіровка на полі,яка "принесла" свої плоди.М'ячі летіли один за одним.І навіть з положення поза грою(хоча,я нічого точно казати не буду,не було положення,так не було-все на совісті судді).

Якщо говорити в загальному,то...тут можна похвастатися одним:ми просто грали як ЄДИНА команда(в першій половині гри).Моменти,паси,гра-все було.Хай кажуть,що нічого ми не покажемо в чемпіонаті,хай кажуть,що не потрібно було багатьом йти з "Ростка"..хай...але,ми все-таки об'єдналися задля однієї мети:розвивати молодь в нашому районі,грати в своє задоволення.Тож,я думаю,що старт для команди "Єдність" дано.І ми будемо боротися в майбутньому сезоні за призові місця.

А насамкінець,хочу подякувати всім людям,які в нас вірять,тим,які ходять на кожна гру...навіть при поганій погоді.А такі єсть,хоч не багато,ну єсть.Тож,ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВСЕ))

Графік тренування буде встановлено на цьому тижні.Кожному гравцю про час тренування повідовимо особисто.