Ось і закінчився 8-ий тур чемпіонату району з футболу.Результати нижче:

"Юність"(м.Ічня)     0-7   "Агро-Трейдер(с.Припутні)

"Росток"(м.Ічня)     0-1   "МКК"(м.Ічня)

"Дорогінка"           1-4   "Динамо"(м.Ічня)

"Нива"(с.Іваниця)   1-0    "Зірка"(с.Дружба)

"Росток":12.Млинець, 9.Дем'янець(6.Купка,11;15.Кізуб,83), 5.Іваньков, 14.Обитоцький Ю., 3.Обитоцький В., 7.Солов'ян, 16.Гужва, 8.Супрун(13.Самойленко,58), 17.Цвірко, 4.Кутовий, 2.Гонтаренко(11.Петруша,46). Запасний:1.Вітер,18.Сапсай.Тренер:Салата Олександр Григорович.

Що ж,відразу до гри.

Перший тайм був повністю,ну майже повністю за "городянами".Боротьба в основному точилася в центрі поля,або на половині гостей.Помітна була перевага "Ростока".Наш тренер навіть нарахував 3 удари по воротам!!!Це вже прогрес)Але якби ще ці удари були в раму воріт,а не вище...

Плавно переходячи до другого тайму,можна сказати те,що "штурмовики" трохи підсіли.А саме не фізично,а психологічно.І таке буває.То ж прогрес був у команди "ірисок".Дуже часто виручав воротар,якому ВЕЛИКЕ ДЯКУЄМО!!!!!!!))))))Він проявив себе на висоті.Про сумнівне пенальті(а саме,коли м"яч в штрафній зоні попав у руку нашому захиснику Іванькову) варто забути,всі викладалися повністю,навіть більше норми.Були ще моменти в Солов'яна,який метрів з 25 послав м'яч вище воріт,і в Купки біля самих воріт суперника.Та ці моменти були в багатьох гравців,але не до кінця все виходило.Ось так.

Відтепер треба серйозно готуватися до гри з командою з Іваниці.Адже це буде гра не на життя)))І не на смерть)))А на те,щоб відстояти честь команди,яка вже й так заслуговує на довго чеканний виграш)