"Фортуна"(с.Южне)   0-6   "Динамо"(м.Ічня)
                      "Нива"(с.Іваниця)    1-2     "Юність"(м.Ічня)
                      "МКК"(м,Ічня)          10-2    ФК"Дорогінка"
                      "Штурм"(м.Ічня)       1-1    "Зірка"(с.Дружба)
                      "Надія"(с.Припутні)-вихідний.
"Штурм":Млинець, Дем'янець, Сапсай, Гужва, Хаюк, Солов'ян-к, Усенко(Якущенко,40), Дейнека, Петруша, Сердюк, Гонтаренко.
   Гол:Сердюк(70).
Гра ще не почалася, а вже було нерозуміння з боку "Зірки". В обох команд червоні форми, і "Штурм" змусили її змінити. Без порядок якийсь ...
Матч розпочався пропущеним на 12 хвилині голом.Але гравці "Штурма" не здавались.Був ряд контратак, але з реалізацією гірше. А по суті, то "Зірка" не показала той чемпіонський футбол, який чекали від них вболівальники.І знову суддійство.Городян засуджують в кожному матчі.І це факт.Наша точка зору-це нейтральний суддя на матч, а не представник виїзної команди .
На 70-й хвилині за рахунок непорозуміння гостей біля воріт гостей забив свій другий гол Сердюк Ол-др. Молодець!
Що ж, гравці "Штурма" довели, що вони можуть грати з будь-яким суперником, навіть з лідерами.
                   У 9 турі 11 липня зустрічаються:
            "Штурм"(м.Ічня)   -   "Фортуна"(с.Южне)
            "Юність"(м.Ічня)  -   "Динамо"(м.Ічня)
            ФК"Дорогінка"     -   "Нива"(с.Іваниця)
            "Зірка"(с.Дружба)  -   "Надія"(с.Припутні)
9 "Фортуна"      7   0   0   7    9-28     0
   Відповідно з рішенням федерації команді "Надія" (с.Припутні) у матчі 23.05.10 з командою "МКК" зараховано техн. поразка 0-3 за бере участь підставного гравця.
Переглядів: 555 | Додав: trener | Рейтинг: 3.0/2