"Удай"(с.Бакаївка)   -      "Юність"(м.Ічня) (техн. 0 - 3)

"Зірка"(с.Дружба)  6- 3   "Фортуна"(с.Южне)

"Надія"(с.Припутні)   2 - 0    "Динамо"(м.Ічня)

"МКК-Синком"   2 - 0      "Нива"(с.Іваниця)

"Штурм"(м.Ічня)   1 - 2     ФК"Дорогінка

"Штурм":Млинець, Саспсай, Гужва, Солов'ян С.(Клименко,46'), Продан.(Якущенко,76'), Солов'ян О.-К, Супрун, Дейнека, Хаюк, Бойко, Петруша.

Гол:Супрун (75')

У цьому матчі на городян покладали багато надій.І можна навіть сказати, що всі гравці викладались на повну, не рахуючи кількох дрібних помилок, які можна звалити на відсутність досвіду.
Ввесь 1 тайм обидві команди провели чудовий атакувальний футбол.Добре пробив головою з кутового Сапсай, якому вистачило 20-30 см. щоб забити "красеня", возив захист гостей Бойко, і лише дивом м'яч не летів у ворота суперника.
Другий тайм розпочався атаками з боку Дорогінки.І навіть на 55 хвилині це призвело до гола у ворота "Штурма". Не встигнувши зібратися, городяни знову пропустили гол-красень через себе: 0 - 2. Але господарі не дуже-то сумували, і проводили ряд контратак, одна з яких на 75 хвилині і закінчилася з більярдного точним ударом Супруна у кут воріт: 1 - 2.За той час, що залишився до кінця матчу городяни могли забивати, але м'яч ніяк не хотілося летіти у ворота.
Після цього матчу тепер можна сказати, що у команди йде прогрес. Вже пропустили не 5, і не 4 голи, а всього лиш 2.Хоча цей суперник був не з тих, кому потрібно було програвати.Але це футбол, і таке теж зустрічається.Тепер гравці налаштовуються на гру з "Нивою" (с. Іваниця), в яких вони готові забрати 3 очки.