Нарешті стартував чемпіонат Ічнянського району по футболу.Ось результати:
"МКК-Сінком"(м.Ічня)             1-2   "Зірка"(с.Дружба)
"Нива"(с.Іваниця)                    5-2   "Удай"(с.Бакаївка)
ФК"Дорогінка"                         0-3   "Динамо"(м.Ічня)
                            "Фортуна"(с.Южне)             0-3   "Юність"(м.Ічня)-технічна поразка
       "Штурм"(г.Ичня)                 1-5   "Надія"(с.Припутні)
"Штурм":Дем'янець, Сапсай, Федоренко, Кізуб, Дейнека, Солов'ян О.-К, Усенко, Хаюк, Супрун, Сердюк, Петруша.
Гол: Сердюк (40).
1 тайм: в перші 10 хвилин команди придивлялися один до одного, але коли городяни зрозуміли що потрібно наступати, було вже пізно.Припутнянці повністю контролювалиі м'яч.Перший і безглуздий м'яч у свої ворота приніс капітан команди Солов'ян О., який не впорався з двома гравцями суперника на лівому фланзі :0-1. Другий і четвертий гол залишиться на совісті захисників, коли форварди "Надії" їх просто "розкатали". Третій гол - це просто "ляп" воротаря, який не вчасно зреагував на удар з 23 метрів. Після рахунку 0-4 городяни трохи більше стали контролювати м'яч, було пару небезпечних контратак, в результаті однієї з них було призначено штрафний у ворота "Надії" з 30 метрів.Солов'ян навісив, після чого м'яч від голови захисника полетів у бік Сердюка, який і замкнув цю "передачу" головою в кут воріт, воротар тільки розвів руками :1-4.
2 тайм:Майже ввесь тайм городяни захищались.Било 5 контратак, але вони закінчувалися не на користь ФК "Штурм". Причому для нашої команди цей матч закінчився з втратами: перелом ключиці у захисника І. Кізуба, який вибув з гри на 1-1,5 місяця .