"Динамо"(м.Ічня)      5-4   ФК"Дорогінка"
                       "Юність"(м.Ічня)       0-2   "Фортуна"(с.Южне)
                       "Зірка"(с.Дружба)     2-2   "МКК"(м.Ічня)
                       "Надія"(с.Припутні)   6-1   "Штурм"(м.Ічня)
                       "Нива"(с.Іваниця)-вихідний.
"Штурм":Млинець, Іваньков, Гужва, Зорька(Марченко,55), Продан(Якущенко,46), Солов'ян-к(Хаюк,46), Цвірко, Обітоцький, Дейнека, Петруша(Дем'янець,46), Гонтаренко.
    Гол:Гонтаренко(10).
  Гра почалася о 16:00 при температурі 45.Зрозуміло, що очікувати від такої погоди швидкого футболу не слідувало.Але на жаль ... якраз матч проходив на високих швидкостях, прострільну передачу і несподіваних виходах 1 в 1.Уже на 10 хвилині Гонтаренка вивели на "забійну" позицію до воріт суперника, той перекинув через воротаря, і 1-0 городяни попереду. Це був шок для господарів.Але через 15 хвилин у ворота "Штурма" поставили пенальті :1-1. До кінця 1 тайму рахунок на табло 1-2 на користь "Надії".
Ввесь другий тайм виграли господарі, не даючи городянам фактично перейти центр поля (за винятком кількох контратак). Результат на табло :1-6 на користь "Надії".
Просто гравці "Штурма" ще не доросли до рівня припутнян.Все-таки команді ще немає і року.Так давайте ж не забувати про це!